Plugins - Checkout Field Editor (Checkout Manager) for WooCommerce - Development - en to nl translation catalogue (122 entries)

en: Kindly tell us your reason, so that we can improve
nl: Vertel ons je reden, zodat we het kunnen verbeteren

en: Not mentioned here
nl: Niet genoemd hier

en: It’s a temporary deactivation - I’m troubleshooting an issue
nl: Het is een tijdelijke deactivering - Ik onderzoek een probleem

en: Could you please mention the plugin?
nl: Zou je de plugin kunnen noemen?

en: I found a better Plugin
nl: Ik heb een betere plugin gevonden

en: How can we improve your experience?
nl: Hoe kunnen we je ervaring verbeteren?

en: It was hard to use
nl: Het was moeilijk om te gebruiken

en: Specify the issue
nl: Specificeer het probleem

en: Found an error in the plugin/ Plugin was not working
nl: Een fout gevonden in de plugin/ plugin werkte niet

en: Type in the feature
nl: Typ de functie in

en: A specific feature is missing
nl: Een specifieke functie ontbreekt

en: Upgraded to premium.
nl: Geüpgraded naar premium.

en: Upgraded
nl: Geüpgraded

en: leave a review
nl: laat een beoordeling achter

en: Deactivate and
nl: Deactiveren en

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Submit and Deactivate
nl: Verzenden en deactiveren

en: Skip & Deactivate
nl: Overslaan & deactiveren

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: This form is only for getting your valuable feedback. We do not collect your personal data. To know more read our
nl: Dit formulier is alleen bedoeld om je waardevolle feedback te krijgen. We verzamelen niet je persoonsgegevens. Om meer te weten lees onze

en: If you have a moment, please let us know why you want to deactivate this plugin
nl: Als je een momentje hebt, laat ons dan weten waarom je deze plugin wil deactiveren

en: Get Support
nl: Krijg ondersteuning

en: Quick Feedback
nl: Snelle feedback

en: Your Settings Updated.
nl: Je instellingen geüpdatet.

en: The entered import settings data is invalid. Please try again with valid data.
nl: De ingevoerde import instellingen gegevens zijn ongeldig. Probeer het opnieuw met geldige gegevens.

en: Import Settings
nl: Import instellingen

en: You can transfer the saved settings data between different installs by copying the text inside the text box. To import data from another install, replace the data in the text box with the one from another install and click "Import Settings".
nl: Je kunt de opgeslagen instellingen overzetten tussen verschillende installaties door de tekst in de tekstbox te kopiëren. Om gegevens van een andere installatie te importeren, vervang je de gegevens in de tekstbox door die van een andere installatie en klik je op "Instellingen importeren".

en: Plugin Settings Data
nl: Plugin instellingsgegevens

en: Backup and Import Settings
nl: Back-up en import instellingen

en: <strong>%s</strong> is not a valid url.
nl: <strong>%s</strong> is geen geldige URL.

en: Already, Did
nl: Al gedaan

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Month
nl: Maand

en: Time
nl: Tijd

en: Date
nl: Datum

en: Datetime local
nl: Datumtijd lokaal

en: optional
nl: optioneel

en: required
nl: vereist

en: Nah, Never
nl: Nee, nooit

en: Maybe later
nl: Misschien later

en: Yes, today
nl: Ja, vandaag

en: The free version of the WooCommerce Checkout Field Editor plugin is now loaded with more field types. We would love to know how you feel about the improvements we made just for you. Help us to serve you and others best by simply leaving a genuine review.
nl: De gratis versie van de WooCommerce Checkout Field editor plugin is nu geladen met meer veldtypes. We willen graag weten wat je vindt van de verbeteringen die we speciaal voor je hebben aangebracht. Help ons om je en anderen het beste te dienen door simpelweg een oprechte beoordeling achter te laten.

en: We heard you!
nl: We hoorden je!

en:  Checked by default
nl:  Standaard aangevinkt

en: Heading
nl: Koptekst

en: Checkbox Group
nl: Selectievakje groep

en: Checkbox
nl: Selectievakje

en: Hidden
nl: Verborgen

en: <strong>%s</strong> is not a valid number.
nl: <strong>%s</strong> is geen geldig nummer.

en: Install now
nl: Installeer nu

en: Activate
nl: Activeer

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Other Plugins
nl: Andere plugins

en: Compatible Plugins
nl: Compatibele plugins

en: Are you sure you want to reset to default fields? all your changes will be deleted.
nl: Weet je zeker dat je terug wil naar de standaardvelden? Al je wijzigingen worden verwijderd.

en: Checkout fields successfully reset
nl: Afreken velden succesvol gereset

en: Additional Fields
nl: Extra velden

en: Shipping Fields
nl: Verzendvelden

en: Billing Fields
nl: Factuurvelden

en: Other Free Plugins
nl: Andere gratis plugins

en: Premium Features
nl: Premium functies

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Are you sure you want to reset to default settings? all your changes will be deleted.
nl: Weet je zeker dat je de standaardinstellingen wil terugzetten? Al je wijzigingen worden verwijderd.

en: Settings successfully reset.
nl: Instellingen met succes teruggezet.

en: Enable required validation override for address fields.
nl: Vereiste validatie overschrijving voor adresvelden inschakelen.

en: Enable priority override for address fields.
nl: Prioriteit overschrijving voor adresvelden inschakelen.

en: Enable class override for address fields.
nl: Schakel klasse overschrijving in voor adresvelden.

en: Enable placeholder override for address fields.
nl: Plaatshouder overschrijven voor adresvelden inschakelen.

en: Enable label override for address fields.
nl: Label overschrijving voor adresvelden inschakelen.

en: Remove option
nl: Optie verwijderen

en: Add new option
nl: Nieuwe optie toevoegen

en: Option Text
nl: Optie tekst

en: Option Value
nl: Optie waarde

en: Display Settings
nl: Weergave instellingen

en: Basic Details
nl: Basis details

en: Back
nl: Terug

en: Next
nl: Volgende

en: Save & Close
nl: Opslaan & sluiten

en: Basic Info
nl: Basis informatie

en: Save Field
nl: Veld opslaan

en: Validation
nl: Validatie

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Half width right
nl: Halve breedte rechts

en: Half width left
nl: Halve breedte links

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Number
nl: Nummer

en: Get Pro
nl: Verkrijg Pro

en: Textarea
nl: Tekstgebied

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Your changes were not saved due to no fields found.
nl: Je wijzigingen zijn niet opgeslagen omdat er geen velden zijn gevonden.

en: Your changes were not saved due to an error.
nl: Je wijzigingen zijn niet opgeslagen vanwege een fout.

en: Checkout Fields
nl: Afrekenvelden

en: Display in Order Detail Pages
nl: Toon in besteldetail pagina's

en: Display in Emails
nl: Toon in e-mails

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Required
nl: Verplicht

en: State
nl: Provincie

en: Phone
nl: Telefoon

en: Email
nl: E-mail

en: Select validations
nl: Selecteer validaties

en: Validations
nl: Validaties

en: Separate classes with comma
nl: Scheid klassen met komma

en: Class
nl: Klasse

en: Options
nl: Opties

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Name
nl: Naam

en: Select
nl: Selecteer

en: Text
nl: Tekst

en: Your changes were not saved due to an error (or you made none!).
nl: Je wijzigingen zijn niet opgeslagen vanwege een fout (of je hebt er geen gemaakt!).

en: Your changes were saved.
nl: Je wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Edit
nl: Bewerk

en: Reset to default fields
nl: Reset naar standaardvelden

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Add field
nl: Voeg veld toe

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
nl: Opmerkingen over je bestelling, bijv. speciale opmerkingen voor levering.

en: Order Notes
nl: Bestellingsnotities

en: Settings
nl: Instellingen

en: Checkout Form
nl: Afrekenformulier

note: Description of the plugin
en: Customize WooCommerce checkout fields(Add, Edit, Delete and re-arrange fields).
nl: WooCommerce afreken velden aanpassen (velden toevoegen, bewerken, verwijderen en opnieuw indelen).
