Avada 7.8.1 - en to fr_FR translation catalogue (12 entries)

en: Search
fr_FR: Rechercher

en: Name
fr_FR: Nom

en: View Cart
fr_FR: Voir panier

en: Search ...
fr_FR: Rechercher ...

en: Search...
fr_FR: Rechercher...

en: Price
fr_FR: Prix

en: Default Order
fr_FR: Default

en: Popularity
fr_FR: Popularité

en: Rating
fr_FR: Avis

note: translators: Name, Price, Date etc. translators: Relevance, Price, Date etc.
en: Sort by %s
fr_FR: Trier par %s

note: translators: Number. translators: Number of products.
en: Show <strong>%s Products</strong>
fr_FR: Voir %s Produits

en: Sign Out
fr_FR: Déconnecter
